PL  |   EN  |   DE  |   RU
Jesteśmy lokalnym kameralnym browarem mieszczącym się w Hotelu Płock gdzie warzymy wyśmienite oryginalne niepasteryzowane Piwo Krakowskie.
 

Naszą recepturę opieramy na naturalnym chmielu i słodzie. Cały proces produkcyjny możesz zobaczyć na własne oczy gdzie kadzie warzelne wraz z urządzeniami sterującymi procesem warzenia znajdują się bezpośrednio w naszym pubie.
 

Dzięki własnemu ujęciu doskonałej oligoceńskiej wody nasze piwo ma niepowtarzalny świeży smak i aromat któremu nie można się oprzeć.
 

Warzymy cztery rodzaje piwa:

- krakowskie jasne pełne
- krakowskie miodowe
- krakowskie ciemne mocne
- krakowskie ciemne

 


Z radością informujemy państwa, że nasz browar jest pierwszym browarem w Płocku w 1000 - letniej jego historii. W okresie średniowiecza i renesansu polskie grody, zamki i kasztelanie - każdy z nich chciał u siebie warzyć piwo. W Płocku ta możliwość zaistniała dopiero obecnie dzięki nowoczesnej technice - możliwości dokonania odwiertu i eksploatacji doskonałej jakości wody oligoceńskiej.  
 

Restauracja i bar czynne od poniedziałku do soboty do godziny 22:00.
 

 

                  hotele w płocku STRONA GŁOWNA       POKOJE       RESTAURACJA       PUB       KONFERENCJE       CASINO       OFERTY SPECJALNE       CENNIK       GALERIA       REZERWACJA       KONTAKT
Hotel*** Płock
ul. Jachowicza 38
09-400 Płock
REZERWACJA TELEFONICZNA: +48 603 124 611
tel. +48 24 262 93 93
fax. +48 24 268 54 77
e-mail: hotelplock@hotelplock.eu
Hotel Płock na Facebooku Atrakcje w Płocku:
Centrum Jazdy Konnej
Współpraca:
Festiwal Filmów Rosyjskich SPUTNIK
Festiwal Filmów Polskich Wisła
Wybierz język:
PL      EN
DE      RU
© 2012-2013 Hotel*** Płock - najtańszy hotel w centrum miasta | Strony HOTELU PŁOCK wykorzystują pliki cookies | wykonanie serwisu boria.pl

Hotel Płock Płocknoclegi Płocknoclegi

Polityka prywatności - KLAUZULA INFORMACYJNA